Harmonogram PD2018

níže v příloze také k vytištění

Sukova síň, Konzervatoř Pardubice

 Pondělí 29. října 2018

 

Tuba I. kategorie

7:00 - 8:25

Přeladění klavíru, akustické zkoušky

8:30

Bruno

Kubec

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

8:42

Vít

Ponka

Konzervatoř Pardubice

8:54

Jakub

Stanovský

Konzervatoř Brno

9:06

Konec I. kategorie

Tuba II. Kategorie

9:06

Kurt

Steffek

Konzervatoř Pardubice

9:20

Václav

Steklý

Konzervatoř Pardubice

9:34

Konec II. kategorie, krátká přestávka, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Tuba III. kategorie

9:50

Vít

Andrýsek

Konzervatoř Evangelické akademie

10:06

Jaroslav

Dvořák

Konzervatoř Brno

10:22

Jakub

Klvač

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

10:38

Tomáš

Sachr

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

10:54

Konec III. kategorie, krátká přestávka, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Trombon I. kategorie.

11:10

Pavel

Čížek

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

11:22

Vilém

Groborz

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

11:34

Jarmil

Kabeláč

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

11:46

Richard

Kučera

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

11:58

Marián

Obrtlík

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

12:10

Matouš

Rybka

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

12:22

Vojtěch

Sandr

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

12:34

Josef

Šuráň

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

12:46

Konec I. kategorie, přestávka,oběd poroty, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Trombon II. Kategorie.

13:30

Lukáš

Besuch

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

13:44

Jaroslav

Broža

Konzervatoř Brno

13:58

David

Derner

Konzervatoř Pardubice

14:12

Martin

Gregor

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

14:26

Adam

Kolář

Konzervatoř Brno

14:40

Jakub

Mrva

Konzervatoř Pardubice

14:54

10 min přestávka

15:04

Jiří

Pól

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

15:18

Marek

Pospíšil

Konzervatoř Brno

15:32

Michal

Strejček

Konzervatoř Brno

15:46

Jaroslav

Voříšek

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

16:00

Filip

Vrajík

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

16:14

Konec II. kategorie, krátká přestávka, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Trombon III. Kategorie

16:40

Marek

Bukovjan

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

16:56

Radim

Hromadko

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

17:12

Veronika

Lédlová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

17:28

Ondřej

Motal

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

17:44

Radek

Novák

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

18:00

Tomáš

Pavíček

Konzervatoř Pardubice

18:16

Alena

Voříšková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

18:32

Konec III. kategorie, večeře porota, příprava a tisk diplomů

 

19:30 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

V případě příznivých okolností tisku diplomů bude čas posunut

dle pokynů tajemníka poroty.

 

 


 

Sukova síň, Konzervatoř Pardubice

 Úterý 30. října 2018

 

Lesní roh I. kategorie

7:00 - 8:55

Přeladění klavíru, akustické zkoušky

9:00

Iveta

Honzů

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

9:12

Marie

Mechová

Konzervatoř Pardubice

9:24

Vendula

Pniáčková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

9:36

Ludmila

Rišková

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

9:48

Magdalena

Švarzová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

10:00

Jan

Vobořil

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

10:12

Konec I. kategorie, krátká přestávka, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Lesní roh II. kategorie

10:30

Eva

Furmánková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

10:44

Lucie

Knoblochová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

10:58

Petr

Macko

Konzervatoř Brno

11:12

Viktor

Řehořovský

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

11:26

Anna

Šidlíková

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

11:40

Jana

Žemličková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

11:54

Konec II. kategorie, krátká přestávka, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Lesní roh III. kategorie

12:20

Kryštof

Koska

Konzervatoř Brno

12:36

Bianka

Soukupová

Konzervatoř Brno

12:52

Konec III. kategorie, přestávka, oběd poroty, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Trubka I. kategorie

13:30

Stanislav

Kopal

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

13:42

Štěpán

Kudela

Konzervatoř Brno

13:54

Václav

Martinec

Konzervatoř Evangelické akademie

14:06

Jiří

Šupálek

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

14:18

Konec I. kategorie, krátká přestávka, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Trubka II. kategorie

14:40

Karel

Beránek

Konzervatoř Brno

14:54

Radek

Juračka

Konzervatoř Evangelické akademie

15:08

Vojtěch

Kopa

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

15:22

Václav

Košťál

Konzervatoř Pardubice

15:36

Markéta

Kubištová

Konzervatoř a Vyšší odborná škola J. Ježka

15:50

Jaroslav

Suchánek

Konzervatoř Pardubice

16:04

Tomáš

Urbanec

Konzervatoř Brno

16:18

Konec II. kategorie, krátká přestávka, přeladění klavíru, akustické zkoušky

Trubka III. kategorie

16:40

Marcel

Fuksa

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

16:56

Vojtěch

Kadaňka

Konzervatoř Brno

17:12

Jaroslav

Nakládal

Konzervatoř Evangelické akademie

17:28

Ivo

Sodomka

Konzervatoř Pardubice

17:44

Konec III. kategorie, večeře porota, příprava a tisk diplomů

 

18:30 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

V případě příznivých okolností tisku diplomů bude čas posunut

dle pokynů tajemníka poroty.

 

Ċ
Alois Mech,
25. 10. 2018 1:12