Harmonogram PD2019

k vytištění viz příloha úplně dole na stránce


Taneční sál, suterén, Konzervatoř Pardubice

 Sobota 26. října 2019

 

Flétna I. kategorie

8:30

Laura

Kopřivová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

8:42

Tereza

Lidmilová

Konzervatoř Pardubice

8:54

Hana

Mašková

Konzervatoř Pardubice

9:06

Magdalena

Nová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

9:18

Veronika

Vaníčková

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka

9:30

Eliška

Veškrnová

Konzervatoř Brno

9:42

konec I. kategorie

 

Flétna III. kategorie

10:00

Mikuláš

Balo

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

10:16

Adéla

Bezoušková

Konzervatoř Pardubice

10:32

Klára

Maršálková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

10:48

Silvie

Mechová

Konzervatoř Pardubice

11:04

Pavla

Pošmůrná

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

11:20

Anna

Seifertová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

11:36

Sabina

Snížková

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

11:52

konec III. kategorie

 

Flétna II. kategorie

12:50

Kateřina

Čechová

Konzervatoř Brno

13:04

Adéla

Falková

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

13:18

Nikola

Fialová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

13:32

Marie

Janíčková

Konzervatoř Brno

13:46

Kristýna

Jarošová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

14:00

Iva

Klímová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

14:14

Kristýna

Klokočníková

Konzervatoř Pardubice

14:28

přestávka

14:40

Lucie

Künzelová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

14:54

Eliška

Michálková

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

15:08

Alena

Osobová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

15:22

Sára

Suková

Konzervatoř Brno

15:36

Tereza

Vavřinová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

15:50

Tereza

Vodáková

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

konec II. kategorie

 

 

19:40 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

V případě příznivých okolností tisku diplomů bude čas posunut

dle pokynů tajemníka poroty.

 

 


 

Taneční sál, suterén, Konzervatoř Pardubice

 Sobota 26. října 2019

 

Hoboj II. kategorie

16:30

Aneta

Hodaničová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

16:44

Františka

Matoušková

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

16:58

Martina

Kerhartová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

17:12

Eliška

Lundáková

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

17:26

konec II. kategorie

 

 

Hoboj I. kategorie

17:50

Jan

Kubiska

Konzervatoř Pardubice

18:02

Lucie

Stodolová

Konzervatoř Pardubice

18:14

konec I. kategorie

 

 

Hoboj III. kategorie

18:14

Iveta

Frýdová

Konzervatoř Pardubice

18:30

Tereza

Tourková

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

18:46

III. kategorie

 

 

 

19:40 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

V případě příznivých okolností tisku diplomů bude čas posunut

dle pokynů tajemníka poroty.

 


 

Taneční sál, suterén, Konzervatoř Pardubice

 Neděle 27. října 2019

 

Klarinet II. kategorie

8:30

Anežka

Bezoušková

Konzervatoř Pardubice

8:44

Veronika

Dušková

Konzervatoř Brno

8:58

Martin

Horák

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

9:12

Natálie

Hrdová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

9:26

Václav

Choun

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

9:40

Viktorie

Jetelová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

9:54

Petra

Koblásová

Konzervatoř Pardubice

10:08

přestávka

10:20

Gabriela

Matoušková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

10:34

Andrea

Moučková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

10:48

Martin

Pelan

Konzervatoř Brno

11:02

Julie

Rimarčíková

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

11:16

Dalibor

Spilka

Konzervatoř Brno

11:30

Jakub

Vajda

Konzervatoř Brno

11:44

konec II. kategorie

 

 

Klarinet I. kategorie

12:40

Barbora

Bachová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

12:52

Jan

Bostl

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

13:04

Jan

Bůžek

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

13:16

Adam

Bydžovský

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

13:28

Daniela

Deverová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

13:40

Anna

Dolečková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

13:52

Sára

Chvílová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

14:04

přestávka

14:20

Laura

Karpišová

Konzervatoř Pardubice

14:32

František

Křepela

Konzervatoř Brno

14:44

David

Lukáš

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

14:56

Jaroslav

Mejsnar

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

15:08

Barbora

Nosková

Konzervatoř Brno

15:20

Vladimír

Šmejkal

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

15:32

Veronika

Žočková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

15:44

konec I. kategorie

 

 

Klarinet III. kategorie

16:15

Marek

Bělohoubek

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

16:31

Pavel

Brýla

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

16:47

Leo

Dvořák

Konzervatoř Brno

17:03

Martina

Hřebíčková

Konzervatoř Brno

17:19

Jindřich

Král

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

17:35

Jana

Krejčí

Konzervatoř Brno

17:51

přestávka

18:00

Ladislav

Mlčoch

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

18:16

Marek

Pavíček

Konzervatoř Pardubice

18:32

Zuzana

Růžičková

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

18:48

Filip

Smyček

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

19:04

Viktória

Veróniová

Konzervatoř Brno

19:20

konec III. kategorie

 

 

 

20:00 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

V případě příznivých okolností tisku diplomů bude čas posunut

dle pokynů tajemníka poroty.

 

Taneční sál, suterén, Konzervatoř Pardubice

 Pondělí 28. října 2019

 

Saxofon I. kategorie

8:30

Jakub

Břinek

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

8:42

Ivana

Húšťavová

Konzervatoř Brno

8:54

Jana

Karausová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

9:06

Valentín

Klapsia

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

9:18

Viktorie

Miturová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

9:30

Natálie

Munzarová

Konzervatoř Brno

9:42

přestávka

9:50

Anna

Urbaničová

Konzervatoř Brno

10:02

Zdeňka

Podroužková

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

10:14

Albert

Prachovský

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

10:26

Lukáš

Urbánek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

10:38

konec I. kategorie

 

 

Saxofon III. kategorie

11:00

Olga

Kiryanova

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

11:16

Kamila

Krátká

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

11:32

Radek

Walica

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

11:48

konec III. kategorie

 

 

Saxofon II. kategorie

12:45

Lukáš

Bartoš

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

12:59

Ester

Dvořáková

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

13:13

Karel

Eliášek

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

13:27

Anna

Erlebachová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

13:41

Zuzana

Jirásková

Konzervatoř Pardubice

13:55

přestávka

14:05

David

Kandráč

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

14:19

Anna

Kurzová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

14:33

Johana Adéla

Novotná

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

14:47

Anna

Šteklová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

15:01

Eliška

Urbanová

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka

15:15

konec II. kategorie

 

 

 

18:30 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

V případě příznivých okolností tisku diplomů bude čas posunut

dle pokynů tajemníka poroty.

 

 


 

Taneční sál, suterén, Konzervatoř Pardubice

 Pondělí 28. října 2019

 

Fagot I. kategorie

15:40

 Anna

Farářová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

15:52

Štěpán

Jinek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

16:04

Monika

Pulchartová

Konzervatoř Pardubice

16:16

Matěj

Rothbauer

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

16:28

Antonín

Soukup

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

16:40

konec I. kategorie

 

 

 

Fagot II. kategorie

17:00

Eliška

Bukovská

Konzervatoř Evangelické akademie

17:14

Adam

Znamenák

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

17:28

konec II. kategorie

 

 

 

Fagot III. kategorie

17:28

Filip

Růžička

Konzervatoř Pardubice

17:44

konec III. kategorie

 

 

 

18:30 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

V případě příznivých okolností tisku diplomů bude čas posunut

dle pokynů tajemníka poroty.

 

Ċ
Alois Mech,
16. 10. 2019 10:56