Harmonogram PD2021

Komorní sál, Konzervatoř Pardubice

 

 Pátek 22. října 2021

 

Flétna II. kategorie

9:00

Soutěžící

č. 1 - 7

 

 

Klára

Cihlářová

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Pavlína

Drmlová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Richard

Irein

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Kristýna

Knoppová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Michaela

Kudrová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Klára

Lesáková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Tereza

Lidmilová

Konzervatoř Pardubice

10:35

Soutěžící

č. 8 - 15

 

Damaris

Machková

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Hana

Mašková

Konzervatoř Pardubice

 

Alexandra

Piskořová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Nikola

Řezníčková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Jolana

Svobodová

Konzervatoř Brno

 

Veronika

Vaníčková

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka

 

Eliška

Vičarová

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Lucie

Zástěrová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

12:10

konec II. kategorie

 

Flétna I. kategorie

13:00

Soutěžící

č. 1 - 8

 

 

Vojtěch

Čermák

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Hedvika

Dejdarová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Kristýna

Kalfasová

Konzervatoř Brno

 

Monika

Kučerová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Magdalena

Macková

Konzervatoř Brno

 

Jonáš

Matějka

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Martina

Pirochtová

Konzervatoř Brno

 

Adéla

Valášková

Konzervatoř Pardubice

14:20

konec I. kategorie

 

Flétna III. kategorie

14:40

Soutěžící

č. 1 - 6

 

 

Kateřina

Čechová

Konzervatoř Brno

 

Anna

Domanská

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Hedvika

Jebáčková

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Iva

Klímová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Kristýna

Klokočníková

Konzervatoř Pardubice

 

Lucie

Künzelová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

16:10

Soutěžící

č. 7 - 12

 

 

Alžběta

Nováková

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Alena

Osobová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Vendula

Samohýlová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Veronika

Stodolová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Adéla

Šmýtová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Tereza

Vodáková

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

17:35

konec III. kategorie

 

20:40 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

Komorní sál, Konzervatoř Pardubice

 

 Pátek 22. října 2021

 

Hoboj I. kategorie

18:00

Soutěžící

č. 1 - 5

 

Anna

Fričová

Konzervatoř Brno

 

Anežka

Kostkubová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Anna

Kovaříková

Konzervatoř Brno

 

Kateřina

Krpatová

Konzervatoř Pardubice

 

Tomáš

Rykr

Konzervatoř Pardubice

18:50

konec I. kategorie

 

Hoboj II. kategorie

19:10

Soutěžící

č. 1 - 3

 

 

Jan

Kubiska

Konzervatoř Pardubice

 

Radek

Mattuš

Konzervatoř Brno

 

Lucie

Stodolová

Konzervatoř Pardubice

19:45

konec II. kategorie

 

Hoboj III. kategorie

19:50

Soutěžící

č. 1

 

Eliška

Lundáková

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

20:04

konec III. kategorie

 

 

20:40 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

 


 

Sukova síň, Konzervatoř Pardubice

 

 Pátek 22. října 2021

 

Trombon II. kategorie

9:00

Soutěžící

č. 1 - 8

 

 

Tereza

Čapková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Pavel

Čížek

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

David

Dubec

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Michael

Dzieža

Konzervatoř Brno

 

Matyáš

Elis

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Jan

Fehér

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Radim

Gala

Konzervatoř Brno

 

Ladislav

Herz

Konzervatoř Pardubice

10:45

Soutěžící

č. 9 - 14

 

Martin

Krýsl

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Martin

Kužela

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Tomáš

Müller

Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené

 

Pavel

Němeček

Konzervatoř Brno

 

Tomáš

Netopil

Konzervatoř Brno

 

Sandra

Nothnagel

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

12:05

Soutěžící

č. 15 - 20

 

 

Radek

Ondrůšek

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Filip

Řehořík

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Vendula

Sládečková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Josef

Šuráň

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Jiří

Volfík

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Michal

Voráč

Konzervatoř Evangelické akademie

13:20

konec II. kategorie

 

Trombon I. kategorie

14:10

Soutěžící

č. 1 - 11

 

 

Ondřej

Čechovský

Konzervatoř Brno

 

Matyáš

Gruber

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Matyáš

Hořín

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Adam

Ježek

Konzervatoř Brno

 

Albert

Klusák

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Richard

Kosuk

Konzervatoř Pardubice

 

Jiří Marek

Matyska

Konzervatoř Pardubice

 

Štěpán

Novák

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Vojtěch

Ouřecký

Konzervatoř Pardubice

 

Tomáš

Reichel

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Dariia

Shvyryda

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

16:00

konec I. kategorie


 

 

Trombon III. kategorie

16:30

Soutěžící

č. 1 - 8

 

 

David

Derner

Konzervatoř Pardubice

 

Martin

Gregor

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Vilém

Groborz

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Marek

Horký

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Adam

Kolář

Konzervatoř Brno

 

Richard

Kučera

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Jan

Němeček

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Radek

Novák

Konzervatoř Brno

18:30

Soutěžící

č. 9 - 15

 

 

Marián

Obrtlík

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Jiří

Pól

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Matouš

Rybka

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Bohumil

Tůma

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Jaroslav

Voříšek

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Tomáš

Votava

Konzervatoř Brno

 

Filip

Vrajík

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

20:10

konec III. kategorie

 

 

20:40 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

 


 

Komorní sál, Konzervatoř Pardubice

 

 Sobota 23. října 2021

 

Klarinet II. kategorie

9:00

Soutěžící

č. 1 - 8

 

 

Barbora

Bachová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Aleš

Bodlák

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Jan

Bostl

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Adam

Bydžovský

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Julie

Čapková

Konzervatoř Brno

 

Martin

Horák

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Laura

Karpišová

Konzervatoř Pardubice

 

František

Křepela

Konzervatoř Brno

10:45

Soutěžící

č. 9 - 15

 

Jaroslav

Mejsnar

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Barbora

Nosková

Konzervatoř Brno

 

Petr

Randlík

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Darina

Stránská

Konzervatoř Pardubice

 

Vladimír

Šmejkal

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Šárka

Žilincová

Konzervatoř Brno

 

Veronika

Žočková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

12:10

konec II. kategorie

 

Klarinet I. kategorie

13:10

Soutěžící

č. 1 - 8

 

 

Karolína

Houdová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Ruben

Konečný

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Barbora

Lisická

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Tomáš

Mourek

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Maria

Oslovičová

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Natálie

Palečková

Konzervatoř Brno

 

Lukáš

Verner

Konzervatoř Pardubice

 

Kristýna

Životská

Konzervatoř Brno

14:30

konec I. kategorie

 

Klarinet III. kategorie

14:50

Soutěžící

č. 1 - 7

 

 

Anežka

Bezoušková

Konzervatoř Pardubice

 

Martina

Brejchalová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Julie

Hofmanová

Konzervatoř Brno

 

Natálie

Hrdová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Václav

Choun

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Viktorie

Jetelová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Petra

Koblásová

Konzervatoř Pardubice

16:40

Soutěžící

č. 8 - 13

 

 

Gabriela

Matoušková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Tomáš

Novotný

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Martin

Pelan

Konzervatoř Brno

 

Michaela

Pražáková

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Filip

Smyček

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Jakub

Vajda

Konzervatoř Brno

18:04

konec III. kategorie

 

18:40 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

Sukova síň, Konzervatoř Pardubice

 

 Sobota 23. října 2021

 

Trubka I. kategorie

9:00

Soutěžící

č. 1 - 10

 

 

Patrik

Bosilkov

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Miroslav

Bureš

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Ondřej

Hauptmann

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Iva

Jindřišková

Konzervatoř Pardubice

 

Michael

Klech

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Tomáš

Klusák

Konzervatoř Brno

 

Aleš

Polcar

Konzervatoř Pardubice

 

Michael

Stehno

Konzervatoř Pardubice

 

Šimon

Váhala

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Lenka

Velešíková

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

10:40

konec I. kategorie

 

Trubka III. kategorie

11:00

Soutěžící

č. 1 - 6

 

 

Radek

Juračka

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Rostislav

Komoň

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Václav

Martinec

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Josef

Pluhař

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Kryštof

Sedilek

Konzervatoř Pardubice

 

Jiří

Šupálek

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

12:30

konec III. kategorie

 

Trubka II. kategorie

13:30

Soutěžící

č. 1 - 6

 

 

Vojtěch

Bartoníček

Konzervatoř Pardubice

 

Karolína

Blehová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Jan

Buček

Konzervatoř Pardubice

 

Oldřich

Engelhart

Konzervatoř Brno

 

Tomáš

Grygar

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Markéta

Hrmelová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

14:55

Soutěžící

č. 7 - 12

 

 

Adam

Jílek

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Josef

Klement

Konzervatoř Brno

 

Stanislav

Kolaja

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Peter

Kollárovič

Konzervatoř Pardubice

 

Vojtěch

Macek

Konzervatoř Brno

 

Jan

Mikel

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

16:20

Soutěžící

č. 13 - 18

 

 

David

Ševčík

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Jan

Šošola

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Dan

Šotkovský

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Sebastián

Šupola

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Barbora

Ticháčková

Konzervatoř Brno

 

Tomáš Josef

Vávra

Konzervatoř Pardubice

17:30

konec II. kategorie

 

20:00 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

 


Sukova síň, Konzervatoř Pardubice

 

 Sobota 23. října 2021

 

Tuba I. kategorie

18:00

Soutěžící

č. 1 - 3

 

Petr

Kabele

Konzervatoř Pardubice

 

Pavel

Mundok

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Martin

Weidinger

Konzervatoř Brno

18:30

konec I. kategorie

 

Tuba II. kategorie

18:40

Soutěžící

č. 1 - 2

 

 

Bruno

Kubec

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Jakub

Maňák

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

19:05

konec II. kategorie

 

Tuba III. kategorie

19:05

Soutěžící

č. 1

 

Kurt

Steffek

Konzervatoř Pardubice

19:20

konec III. kategorie

 

 

20:00 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

 


 

Komorní sál, Konzervatoř Pardubice

 

 Neděle 24. října 2021

 

Fagot II. kategorie

9:00

Soutěžící

č. 1 - 7

 

 

Adam

Čechovský

Konzervatoř Brno

 

Šimon

Fröhlich

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Štěpán

Jinek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Gustav

Lubich

Konzervatoř Pardubice

 

Lívia

Patková

Konzervatoř Brno

 

Matěj

Rothbauer

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Antonín

Soukup

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

10:30

konec II. kategorie

 

Fagot I. kategorie

10:50

Soutěžící

č. 1 - 3

 

 

Emma

Binderová

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Kryštof

Brož

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Hana

Drtílková

Konzervatoř Brno

11:20

konec I. kategorie

 

Fagot III. kategorie

11:30

Soutěžící

č. 1 - 4

 

 

Eliška

Bukovská

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Aneta

Kubů

Konzervatoř Brno

 

Josef

Paik

Konzervatoř Brno

 

Michaela

Steigerová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

12:30

konec III. kategorie

 


19:20 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

 

 


 

 

Komorní sál, Konzervatoř Pardubice

 

 Neděle 24. října 2021

 

Saxofon I. kategorie

13:20

Soutěžící

č. 1 - 5

 

Jan

Hrbek

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

 

Jan

Křen

Mezinárodní Konzervatoř Praha

 

Serhii

Matviichuk

Mezinárodní Konzervatoř Praha

 

Zdeňka

Němcová

Konzervatoř Pardubice

 

Petr

Ševčík

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

14:10

konec I. kategorie

 

Saxofon II. kategorie

14:30

Soutěžící

č. 1 - 5

 

 

Jakub

Břinek

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Andrea

Grundová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Ivana

Húšťavová

Konzervatoř Brno

 

Pavel

Macháč

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Natálie

Munzarová

Konzervatoř Brno

15:40

Soutěžící

č. 6 - 10

 

 

Zdeňka

Podroužková

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

 

Albert

Prachovský

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Lukáš

Urbánek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Anna

Urbaničová

Konzervatoř Brno

 

Kateřina

Valíčková

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

16:40

konec II. kategorie

 

Saxofon III. kategorie

17:00

Soutěžící

č. 1 - 7

 

Matěj

Altman

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Lukáš

Bartoš

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

 

Ester

Dvořáková

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

 

Karel

Eliášek

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

 

Anna

Erlebachová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Anna

Kurzová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

 

Johana Adéla

Novotná

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

18:40

konec III. kategorie

 

 

19:20 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

 


 

Sukova síň, Konzervatoř Pardubice

 

 Neděle 24. října 2021

 

Lesní roh I. kategorie

9:00

Soutěžící

č. 1 - 6

 

 

Tereza

Brumovská

Konzervatoř Evangelické akademie

 

Klára

Davidová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Marie

Horáková

Konzervatoř Brno

 

Kamila

Kolářová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Eliška

Kopová

Konzervatoř Pardubice

 

Viktorie

Majkusová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

10:10

Soutěžící

č. 7 - 11

 

Adéla

Ondráčková

Konzervatoř Brno

 

Kateřina

Pěkník

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

 

Magdaléna

Řežábková

Konzervatoř Brno

 

Klaudie

Škárková

Konzervatoř Pardubice

 

Jindřich

Zýka

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

11:00

konec I. kategorie

 

Lesní roh III. kategorie

11:20

Soutěžící

č. 1

 

 

Jakub

Hladil

Konzervatoř Brno

11:34

konec III. kategorie

 

Lesní roh II. kategorie

12:30

Soutěžící

č. 1 - 5

 

 

Iveta

Honzů

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Petr

Ježek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Pavel

Kalášek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Michael

Ludvík

Konzervatoř Pardubice

 

Marie

Mechová

Konzervatoř Pardubice

13:40

Soutěžící

č. 6 - 10

 

 

Alexandra

Ochmírová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

Michala

Sablíková

Konzervatoř Pardubice

 

Kateřina

Soukupová

Konzervatoř Brno

 

Jan

Vobořil

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

 

Juraj

Záhradníček

Konzervatoř Brno

14:45

konec II. kategorie

 

 

15:30 hodin Vyhlášení výsledků a předávání diplomů

Předpokládaný čas.

 

 

 

Ċ
Alois Mech,
10. 10. 2021 13:06